Ponuka discusfood krmiva

 

 

 

 

Discusfood Breeder Starter Food 1

Špeciálne granule vhodné pre poter od 1cm do 3cm.

Výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby napomáhal dobrému rastu mladých terčovcov.

Granulát klesá pomaly, aby sa zabránilo tomu, že sa bude hromadiť na dne. Je tak k dispozícii pre mladé po dlhšiu dobu.

Zloženie: Hrubý proteín 45,6%, hrubý tuk 12%, vláknina 0,32%, popol 8,8% ryby a rybie produkty, obilniny, zelenina, olej a tuk, kvasnice

Kúpiť 500g balenie

 

Discusfood Breeder Starter Food 2

Špeciálne granule vhodné pre poter od 3cm do 7cm.

Výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby napomáhal dobrému rastu mladých terčovcov.

Granulát klesá pomaly, aby sa zabránilo tomu, že sa bude hromadiť na dne. Je tak k dispozícii pre mladé po dlhšiu dobu

Zloženie: Hrubý proteín 45,6%, hrubý tuk 12%, vláknina 0,32%, popol 8,8% ryby a rybie produkty, obilniny, zelenina, olej a tuk, kvasnice.

Kúpiť 500g balenie

 

Discusfood Day by Day

Krmivo je vo forme granúl ,  je určené pre dospelých terčovcov. Vďaka jemnej štruktúre a atraktívne vôni jedla bezproblémovo ryby primajú krmivo už pri prvom podaní.

Diskusi si veľmi ľahko navyknú na toto krmivo. Vysoký obsah bielkovín zabezpečuje rýchly rast, a zodpovedajúci obsah vlákniny pre rýchle trávenie potravy ktoré nespôsobuje zápchu. Vysoký obsah vitamínových doplnkov a stopových prvkov spôsobuje, že  Discusfood Day by Day je skvelé krmivo pre zlepšenie celkového zdravotného stavu a odolnosť rýb. Vysoký obsah astaxantínu (280 mg / 80g) umožňuje v krátkej dobe silnú sýtosť červeného sfarbenie rýb, rovnako ako tmavšiu modrú farbu. Granule nevyžadujú predchádzajúce namáčanie,  nemenia svoj objem, pokiaľ sú vystavené vode. Nešpinia vodu.

Zloženie: : hrubý protein 57%, hrubý tuk 15%, vláknina 0,4%, popol 11% ryby a rybie produkty, obilniny, mäso a mäsové vednejšie produkty (12%), zelenina, olej a tuk, kvasinky. Vitamín D3

Kúpiť 80g balenie

Kúpiť 230g balenie

Kúpiť 10L balenie

 

Discusfood Grand Champion

Krmivo je určené pre dospelých terčovcov. Vďaka jemnej štruktúre a atraktívnej vôni ryby bezproblémovo primajú krmivo už od prvého podania. Terčovci sa na ne ľahko navyknú. Vysoký obsah bielkovín zabezpečuje rýchly rast, a zodpovedajúci obsah vlákniny pre rýchle trávenie potravy. Vysoký podiel vitamínových doplnkov a stopových prvkov, spôsobuje  zlepšenie celkového zdravotného stavu a odolnosť rýb. Vysoký obsah astaxantínu (700 mg / 80 g), stanovuje v krátkom čase silné červené sfarbenie krmených rýb. Doplnok beta-glukan dodatočne posilňuje imunitný systém rýb, pôsobí ako stimulant imunitného systému. Discusfood grand Champion tiež pôsobí preventívne. To všetko vďaka obsahu extraktov z cesnaku a cibule, ktoré prirodzene obmedzujú rast mikroorganizmov, ako sú byčíkovce. Krmivo nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granule nemenia svoj objem.

Zloženie: 54% hrubého proteínu, surový tuk 16%, vlákniny 1,7%, popol 10,8%, ryby a rybie výrobky, obilniny, kvasnice, mäkkýše a kôrovce, prírodný Astaxathin až 700mg/80g

Kúpiť 80g balenie

 

Discusfood Beef Heart soft

Mäkká  štruktúra granúl umožňuje ich rozdrvenie a tak poskytnutie aj malým terčovcom. Vďaka jemnej štruktúre krmiva ho bezproblémovo  primajú už pri prvom podaní. DiscusFood Hovädzie srdce granulát obsahuje asi 12% hovädzieho mäsa. Vďaka príslušnému výrobnému procesu, je  lepšie stráviteľné a absorbované rybami, než buď surové alebo mrazené. Hovädze srdce použité  v DiscusFood hovädzie srdce granulát je najvyššej akosti. Je špeciálne vybrané a okrem toho nie su použité spojivové tkanivá. Vysoký obsah bielkovín zabezpečuje rýchly rast, a zodpovedajúci obsah vlákniny pre rýchle trávenie potravy  nespôsobuje zápchu. Plno vitamínových doplnkov a stopových prvkov, spôsobuje DiscusFood hovädzie srdce granulát je ideálny pre zlepšenie celkového zdravotného stavu u rýb. Vysoký obsah ASTAXANTÍNU  (280 mg / 80 g) stanovuje, v krátkom čase silné sfarbenie červenej a modrej farby u terčovcov, ale aj iných rýb. DiscusFood hovädzie srdce granulát je k dispozícii v dvoch veľkostiach- M a XL. Krmivo nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granule nezvyšujú svoj objem pod vplyvom vody. Nešpinia vodu vďaka dobrej konzistencii granúl.

Zloženie: 54% hrubého proteínu, surový tuk 16%, vlákniny 1,7%, popol 10,8%, ryby a rybie výrobky, obilniny, kvasnice, mäkkýše a kôrovce, prírodný Astaxathin až 700mg/80g

Kúpiť 80g balenie

Kúpiť 80g XL balenie

Kúpiť 230g balenie

Kúpiť 230g XL balenie

Kúpiť 10l XL balenie

 

Discusfood Turkey Heart

Krmivo  je určené hlavne pre dospelých terčovcov. Mäkká štruktúra granúl umožňuje po narezaný poskytnúť aj mladým terčovcom. Vďaka jemnej štruktúre krmiva ju bezproblémovo prijímajú od prvého podania. DiscusFood Turkey Heart obsahuje 12%  morčacieho srdca. Vďaka vhodnému výrobnému postupu je lepšie stráviteľné a absorbované rybami, ako  surové alebo  mrazené srdce. Srdce používané v DiscusFood Turkey heart je najvyššej akosti. Srdce je špeciálne vybrané, diétne nepoužíva sa tuk ani spojivového tkaniva. Vhodný obsah vybraných surovín pre rýchle trávenie potravy a nespôsobovanie zápchy . Vysoký obsah vitamínových doplnkov a stopových prvkov spôsobuje, že DiscusFood Turkey heart je ideálny pre zlepšenie celkového zdravotného stavu a odolnosť rýb. Discusfood Turkey heart  je k dispozícii v dvoch veľkostiach- M a XL. Krmivo nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granule nezvyšujú svoj objem pod vplyvom vody. Nešpiní vodu.

Zloženie: 46% hrubého poteínu, surový tuk 12%, vláknina 1%, popol 6%

Kúpiť 80g balenie

Kúpiť 80g XL balenie

 

Discusfood Beef Heart paste Daily 

Krmivo vo forme pasty. Ryby ho dobre prijímajú pre jemnú štruktúru. Vhodné pre všetky druhy terčovcov, na každodenné použitie.

- obsahuje cenné prírodné potraviny, vrátane hovädzieho srdca

- obsahuje všetky dôležité živiny, vitamíny a stopové prvky

Zloženie: Hrubý protein 35%, hrubý tuk 9%, vláknina 0,3%, popol 5,5%, vitamín D3, ryby a rybie produkty, obilniny, mäso a živočíšne vedľajšie produkty (5%), zelenina, olej a tuk, kvasinky.

Kúpiť 350g balenie

 

Discusfood Beef Heart Paste V+COLOR

Obsah xanthinu u tohoto krmiva je asi 700 mg.

Krmivo vo forme pasty. Ryby ho dobre prijímajú pre jemnú štruktúru. Vhodné pre všetky druhy terčovcov najviac však pre terčovce u ktorých prevláda červené farba.

- obsahuje cenné prírodné potraviny

- obsahuje všetky dôležité živiny, vitamíny a stopové prvky

Zloženie: Hrubý proteín 35%, hrubý tuk 9%, vláknina 0,3%, popol 5,5%, vitamín D3, ryby a rybie produkty, obilniny, mäso a živočíšne vedľajšie produkty (5%), zelenina, olej a tuk, kvasinky.

Kúpiť 350g balenie

 

Discusfood Artemia Nauplien paste

Kompletné krmivo pre všetky tropické ryby do 1cm. Vynikajúce krmivo pre dospievajúci poter.

- obsahuje cenné prírodné potraviny

- obsahuje všetky dôležité živiny, vitamíny a stopové prvky

Zloženie: Hrubý proteín 35%, hrubý tuk 9%, vláknina 0,3%, popol 5,5%, ryby a rybie produkty, obilniny, zelenina, mäkkýše a kôrovce (5%), olej a tuk, kvasnice, vitamín D3

Kúpiť 350g balenie

 

Discusfood Golden Artemia Nauplien 

Jedná sa o unikátnu stravu vhodnú pre všetky druhy rýb počnúc druhým dňom života. Skladá sa z obohatenej artemie v soľnom roztoku (Artemia Salina z čerstvo vyliahnutých lariev) vo veľkosti medzi 115 a 400 mikrometrov, ktoré majú byť podávané priamo do akvária.

Artemia Nauplien má hneď niekoľko výhod v porovnaním s " klasicky vyliahnutou artémiou z vajíčok." Veľké množstvo enzýmov vhodných pre trávenie, ktoré artemia má iba pri priamom liahnutí, enzýmy nie sú prítomné v sušených vajíčkach.

Týmto spôsobom podporuje trávenie prirodzeným spôsobom a zvyšuje zdravý rast  rýb a bezstavovcov. Tieto Nauplie sú obohatené o 2% rybím olejom a poskytuje cenné Omega-3 mastné kyseliny a omega-6, ktoré sú účinné pre posilnenie im Zloženie: 10% z mäkkýšov, rastlinné vedľajšie produkty, voda.

Kúpiť 250ml balenie